Světla Žáková Štrupová
(1924-1978)
Položka č.: 238149Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 20:02
litografie, 4,1 x 14,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 35/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)