Jiří Šuhájek
Hlava II.
No.: 170Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 17:49
kombinovaná technika, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD JŠuhájek, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)