Václav Kiml
(1928-2001)* 19. 1. 1928, Mochov (Praha-východ), Česká republika (Czech Republic) † 27. 5. 2001, Prachatice (Prachatice), Česká republika (Czech Republic) malíř, grafik, restaurátor Při své tvorbě používá techniku enkaustiky, olejomalby, kombinované techniky a v grafice suché jehly. K vyjádření české krajiny využívá osobitých výtvarných znaků a zvláštní barevnosti.
Václav Kiml
(1928-2001)
Položka č.: 332Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
litografie, 1981, 40 x 30 cm, sign. PD V. Kiml 81, č. 51/85, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze a E. Filly na AVU v Praze, člen skupiny Etapa a SVU Mánes
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)