Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Cigáni
No.: 436Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 12:50
akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)