Jana Reinerová
Jana Reinerová
Park v Jeruzalémě
Položka č.: 274204Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:24
litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 46/60, papír na okrajích mimo tisku lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Jana Reinerová
Muchův ateliér
Položka č.: 275087Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:38
litografie, 43,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám bez skla, č. 5/60, zezadu na kartonu razítko: Jana Reinerová litografie, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Jana Reinerová
Minaret
Položka č.: 254968Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:24
litografie, 32 x 37 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 19/68, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Jana Reinerová
Zeď
Položka č.: 264444Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:32
litografie, 34,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/46, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)