Václav Vojtěch Novák
(1901-1969)
Vlčí máky
Položka č.: 281258Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 08. 2024 16:54
olej, plátno, 1931, 57 x 47 cm, sign. LD V.V. Novák 31, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)