Fr. Jelínek
Rybník u Kosmonos
No.: 188Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 12. 12. 2024 15:00
olej, karton, 48 x 36 cm, sign. LD Fr. Jelínek, rám
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Rybník u Kosmonos