Jarmila Lorencová
Letní květiny ve váze
No.: 281218Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:42
akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34,5 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)