Karel Dlabola
(1902-1998)
Stará pinie nad mořem
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:52
litografie , 1978, 22 x 34,5 cm, sign. PD Karel Dlabola, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)