Josef Vokoun

(1893-1972)

  • Josef Vokoun

    (1893-1972)

    Položka č.: 139890

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:55

    akvarel, karton, 15 x 21,5 cm, sign. LD Jos. Vokoun, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)