Nový
Horská krajina
Položka č.: 211311Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:32
olej, sololit, 1982, 36 x 50 cm, sign. LD Nový 82, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)