Marie Hlobilová-Mrkvičková
(1903-1999)
Zátiší s kosatci
Položka č.: 497Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:48
olej, plátno, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)