Antonín Hévr
(1923-1973)
Položka č.: 268805Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:27
olej, karton, 33 x 41 cm, sign. PD A. Hévr, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu