F. Holeček
Střechy domů
Položka č.: 213122Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:11
akvarel, papír, 1970, 31,7 x 41,2 cm, sign. PD F. Holeček 1970, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
F. Holeček
Rumburk ze Zboží
Položka č.: 213120Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:12
akvarel, papír, 1961, 31,5 x 43,2 cm, sign. PD F. Holeček 1961, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
F. Holeček
Krábčice u Jaroměře
Položka č.: 259136Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:13
akvarel, papír, 1936, 28 x 27,2 cm, na zadní straně popsáno, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
F. Holeček
Položka č.: 259135Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:14
akvarel, papír, 24 x 29,5 cm, levý dolní roh odtržený, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
F. Holeček
Pod Zvolí u Jaroměře
Položka č.: 259134Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:15
akvarel, papír, 24 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)