Václav Mašek
(1893-1973)
Vl. Majakovskij: 150,000.000
Položka č.: 822Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 08:40
kniha, podpis, litografie a typo. úprava V. Mašek, podpis překladatele B. Mathesiuse, vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1945, 103 s., brož, na obálce drobné skvrny, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Viktor Fischl: Mrtvá ves
Položka č.: 873Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 09:31
kniha, 21x14,5 cm, ilustroval Václav Mašek, edice Mladé Československo, Londýn 1943, vydalo PAX, Litoměřice 1945, sešit, 22 s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Jos. Hora: Rekviem
Položka č.: 895Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 09:53
bibliofilie, podpis Jos. Hory na titulu, 3x orig. sign. mědiryt, úprava a podpis za titulem V. Mašek, tisk M. Pegrassi, 2.sv. ed. Zlatokvět, II. řada, vydal Fr. Borový, Praha 1940, orig. brož, ex. 146/150, 41 s., pannekoek ruční papír, velmi dobrý stav,, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Jos. Hora: Rekviem
Položka č.: 901Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 09:59
bibliofilie, 3x orig. sign. mědiryt, úprava a podpis za titulem V. Mašek, tisk M. Pegrassi, 2.sv. ed. Zlatokvět, II. řada, vydal Fr. Borový, Praha 1940, orig. brož, ex.150, 41 s., pannekoek ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Jan Čep: Cesta na jitřní
Položka č.: 1131Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 11. 2024 13:49
kniha, podpis básníka v tiráži, litografie ve frontispisu a v závěru a podpis v tiráži V. Mašek, vydal Melantrich, Praha 1930, pův. brož s celofán. přebalem, 16s., velmi dobrý stav, celofán poškozen, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Studie k ilustraci
Položka č.: 226394Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 12. 2024 14:58
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
1945 Květen
Položka č.: 226395Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 16. 12. 2024 15:00
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Hradčany
Položka č.: 265857Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:24
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)