Marie Luisa Hlobilová
Týnský chrám
Položka č.: 490Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:43
olej, plátno, 65 x 50 cm, sign. PD M.L. Hlobilová, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Marie Luisa Hlobilová
Letní nálada
Položka č.: 492Vyvolávací cena: 56.000 CZK (2.334 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:44
olej, plátno, 50 x 65 cm, sign. PD M.L. Hlobilová, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 56.000 CZK (2.334 €)
Marie Luisa Hlobilová
Houslová sonáta
Položka č.: 494Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:45
olej, plátno, 65 x 65 cm, sign. PD M.L. Hlobilová, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)
Marie Luisa Hlobilová
Praha ve veselé náladě
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 65 x 50 cm, sign. PD M.L. Hlobilová, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Marie Luisa Hlobilová
Pohled na Okoř
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)
olej, plátno, 2008, 60 x 81 cm, sign. PD M.L. Hlobilová, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní