Ludvík Makovec

  • Ludvík Makovec

    Z bažantnice

    Položka č.: 186086

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:10

    olej, karton, 1952, 32 x 44 cm, sign. PD Makovec, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)