Václav Mezera
No.: 282656Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 09. 09. 2024 18:34
uhel, papír, 29,5 x 42,5 cm, sign. PD Mezara, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Václav Mezera
Stodola
No.: 282701Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 10. 09. 2024 19:08
akvarel, papír, 29,7 x 42 cm, sign. PD Mezara 17/7, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)