Václav Mezera
Položka č.: 282656Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:34
uhel, papír, 29,5 x 42,5 cm, sign. PD Mezara, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Václav Mezera
Stodola
Položka č.: 282701Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:08
akvarel, papír, 29,7 x 42 cm, sign. PD Mezara 17/7, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)