Stanislav Odvárko
(1913-1985)
Na jadranu
Položka č.: 769Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:26
litografie, 1969, 26,5 x 49,5 cm, sign. PD St. Odvárko 1969, rám, č. 17/40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Stanislav Odvárko
(1913-1985)
Pinie
Položka č.: 280064Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:55
olej, plátno, 1969, 42,5 x 98 cm, sign. LD S. Odvárko 67, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Stanislav Odvárko
(1913-1985)
Cesta na Lobud
Položka č.: 280063Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:56
olej, plátno, 1971, 50 x 70 cm, sign. LD S. Odvárko, rám, Antikvariát Dlážděná