Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Slaměný palác
Položka č.: 261298Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:08
litografie, 12,9 x 8,5 cm, sign. PD Kadrnožka, 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Motýli a břitva
Položka č.: 265028Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:09
litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 122/200, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Dimitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Položka č.: 247166Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:20
litografie, 21,8 x 15,5 cm, sign. PD Kadrnožka, 69/90, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)