Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Špatný obchod
No.: 641Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:18
barevný dřevořez, 36,2 x 24,5 cm, nalepeno na černém papíru, značeno u pravého okraje, pokrčený a zašlý papír, u pravého okraje odřený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Příprava na boj (diptych)
No.: 643Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:20
dřevořez, 36,1 x 24 a 36,1 x 23,4 cm, jedna z grafik nalepena na bílém papíru, jedna z grafik natržená u spodního okraje; druhá grafika nahoře poškozená, u spodního okraje natržená na dvou místech, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Žádost s volavkou v pozadí (diptych)
No.: 644Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:21
dřevořez, 36 x 24,6 a 36,5 x 25 cm, nalepeno na černém papíru, značeno DU, na jedné z grafik skvrny, poškozeno v horních rozích; druhá grafika poškozená u levého okraje na dvou místech, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Pozdě v noci (diptych)
No.: 645Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:22
dřevořez, 34,2 x 23,8 a 34 x 23,9 cm, nalepeno na bílém papíru, značeno LD a PU, papír pokrčený a místy poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Spor (diptych)
No.: 646Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 13:23
dřevořez, 36,6 x 25,5 a 37 x 25,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, značeno v dolní části, papír místy pokrčený, místy poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Lazebník
No.: 281460Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 18:40
oil, tempera, combined technique, paper, 35,5 x 23,8 cm, rám, damaged, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)