Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Čáslav, Radnice
No.: 282809Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 14. 10. 2024 19:03
lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)