Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Pták
Položka č.: 249583Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:40
litografie, 12 x 8,4 cm, sign. DU J. Vodrážka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)