Josef Herčík
(1961)
PF 1980
Položka č.: 450Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:21
litografie, 1979, 10,4 x 7,4 cm, sign. PD Josef Herčík, č. 27/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)