Kamila Sára Hájková
(1904-1978)
Snící
No.: 483Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:37
akvarel, papír, 1968, 43,5 x 28,5 cm, sign. LD K.S. Hájaková , pasparta , pasparta lehce zašlá , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)