Kamila Sára Hájková
(1904-1978)
Snící
Položka č.: 483Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:37
akvarel, papír, 1968, 43,5 x 28,5 cm, sign. LD K.S. Hájaková , pasparta , pasparta lehce zašlá , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)