Jan Souček

(1941-2008)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Vinná réva

    Položka č.: 188038

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:12

    litografie, 1978, 22,8 x 18,5 cm, sign. PD Souček 78, č. 2/58, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)