Šimánek
Kytice šeříků
Položka č.: 885Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:22
olej, dřevo, 69,5 x 99,5 cm, sign. PD Šimánek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Kytice šeříků