O. Knotek
Podhůří
Položka č.: 277428Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:12
olej, plátno, 74 x 93,5 cm, sign. PD O. Knotek, rám, malba místy odpadlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)