O. Knotek

  • O. Knotek

    Podhůří

    Položka č.: 277428

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:12

    olej, plátno, 74 x 93,5 cm, sign. PD O. Knotek, rám, malba místy odpadlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)