Jan Kutálek
(1917-1987)
El Mariachi
No.: 700Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 11:14
glazovaná keramika, v. 13,5 cm, zespodu značeno Made in Czechoslovakia, malosériová výroba, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of prof. K. Pokorny
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Jan Kutálek
(1917-1987)
Vinný hrozen (PF 1980)
No.: 180254Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 14:04
glazed ceramics, 9 x 9 cm, right sign. Kutálek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private disciple of prof. K. Pokorny
Current price: 600 CZK (25 €)
Jan Kutálek
(1917-1987)
Vinný hrozen (PF 1980)
No.: 180253Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 14:02
Current price: 600 CZK (25 €)
Jan Kutálek
(1917-1987)
Bůžek (PF 1978)
No.: 267980Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2022 15:00
glazovaná keramika, 15,5 x 9,5 cm, zn. DU Kutálek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private disciple of prof. K. Pokorny
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids