Markéta Kolářová
V zahradě smrti
Položka č.: 255465Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:25
litografie, 27,2 x 32,5 cm, sign. PD Markéta Kolářová, 42981, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)