M. Krupps

  • M. Krupps

    Zotavovna Di Vittorio v Mariánských lázních

    Položka č.: 123463

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:00

    akvarel, papír, 1959, 29,5 x 42,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)