Tomáš Císařovský

  • Tomáš Císařovský

    Sami sobě

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:01

    litografie, 2019, 29,5 x 42 cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, A. T., studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Tomáš Císařovský

    Sami sobě IV.

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:34

    litografie, 2019, 30,5 x 42,8 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 24/30, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Tomáš Císařovský

    Sami sobě III.

    Položka č.: 156

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:35

    litografie, 2019, 30,5 x 42,7 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 30/30, studium na AVU v Praze

  • Tomáš Císařovský

    Sami sobě I.

    Položka č.: 157

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:36

    litografie, 2019, 30,5 x 42,5 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 28/30, studium na AVU v Praze