Tomáš Císařovský
Sami sobě
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:01
litografie, 2019, 29,5 x 42 cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, A. T., studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Tomáš Císařovský
Sami sobě IV.
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:34
litografie, 2019, 30,5 x 42,8 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 24/30, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Tomáš Císařovský
Sami sobě III.
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:35
litografie, 2019, 30,5 x 42,7 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 30/30, studium na AVU v Praze
Tomáš Císařovský
Sami sobě I.
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:36
litografie, 2019, 30,5 x 42,5 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 28/30, studium na AVU v Praze