Michal Landa

  • Michal Landa

    Postava, Žena

    Položka č.: 371

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:10

    litografie, ocelorytina, 1977, 1976, 14 x 14; 12 x 8,5 cm, sign. PD Michal Landa 77, sign. PD Michal Landa 76, č. 9/20, č. 4/30

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)