Anna Staněk
Petit cours de paysage figures et animaux
No.: 282749Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 18:38
tužka, papír, 1894, 29,5 x 42,5 cm, sign. PD Anna Staněk, v dolní části datováno a popsáno autorkou, mírně zažloutlý a při okrajích natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)