Zdeněk Zálešák
Odkaz
No.: 852Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 19:40
akryl, olej, plátno, 1986-2002, 100 x 70 cm, sign. PD Z. Zálešák 1986-2002, rám, Studoval na Škole bytové tvorby v Praze (1951-1955). V malířské tvorbě se věnuje výhradně malbě figurální, ve které převládají motivy kompozic s ženskými akty. Obsahově jeho díla vyjadřují určitou myšlenkovou náplň, sno…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Zdeněk Zálešák
Černý jezdec (Ofélie)
No.: 853Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 19:41
olej, sololit, 2014, 120 x 85 cm, sign. PD Z.Zálešák 2014 , rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.000 CZK (167 €)