Milan Kohout

  • Milan Kohout

    Děvčata

    Položka č.: 282682

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:24

    litografie, 1979, 22 x 32,5 cm, sign. PD Milan Kohout 1979, č. 55/120, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha a O. Oplta na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)