Jiří Načeradský
Čekání na pivo
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Jiří Načeradský
Venuše skromná
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
olej, plátno, 2007, 27,5 x 20,5 cm, sign. PN Načeradský, rám, námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší hodných úcty a zbožštění. Sám k to…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Jiří Načeradský
Zelený kosočtverec
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
akryl, plátno, 1982, 35 x 46 cm, sign. vzadu Načeradský, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Jiří Načeradský
Biostroje
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
tempera, tuš, papír, 1970, 49 x 65 cm, sign. PD Načeradský 70, oboustranná kresba, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Jiří Načeradský
Muž
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
akvarel, tuš, papír, 1988, 58 x 40,5 cm, sign. PD Načeradský 88, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem , žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Jiří Načeradský
Tři muži
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
olej, plátno, 2010, 57 x 97 cm, sign. LD Načeradský, Jiří Načeradský je jeden z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato s ironickým až gr…
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Jiří Načeradský
Mateřství
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
tempera, tuš, papír, 1993, 61 x 43 cm, sign. na několika místech Načeradský 93, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Jiří Načeradský
Komiks
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
akvarel, tuš, papír, 1992, 45 x 62,5 cm, sign. uprostřed Načeradský 92, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Jiří Načeradský
Rodina na výletě
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
akvarel, pastel, karton, 1991, 69,5 x 50 cm, sign. DU Načeradský 91, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Jiří Načeradský
Výletníci
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
lept, 1971, 49 x 50 cm, sign. PD Načeradský 71, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)