Jiří Načeradský
Nahá žena
Položka č.: 282535Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:18
tempera, papír, 1990, 71 x 48 cm, sign. PD Načeradský 1990, rám, při okrajích zvlněný papír, při pravém okraji poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)