Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Venkovský kostelík
No.: 282545Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:06
fotografie, 16,5 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, poškozený pravý dolní roh, v horní části dvě skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na venkovské stavení
No.: 282544Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:07
fotografie, 14,7 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, lehce ohmataný papír, kraje mírně zažloutlé, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Silnice
No.: 282546Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:08
fotografie, 12,3 x 23,8 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, mírně zažloutlý, lehce zašpiněné kraje, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled do interiéru
No.: 282547Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:09
fotografie, 15,6 x 22,9 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý. na povrchu drobné škrábance, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)