Zdenko Feyfar

(1913-2001)

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Venkovský kostelík

    No.: 282545

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:06

    fotografie, 16,5 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, poškozený pravý dolní roh, v horní části dvě skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled na venkovské stavení

    No.: 282544

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:07

    fotografie, 14,7 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, lehce ohmataný papír, kraje mírně zažloutlé, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Silnice

    No.: 282546

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:08

    fotografie, 12,3 x 23,8 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, mírně zažloutlý, lehce zašpiněné kraje, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled do interiéru

    No.: 282547

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 19. 08. 2024 17:09

    fotografie, 15,6 x 22,9 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý. na povrchu drobné škrábance, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)