Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Venkovský kostelík
Položka č.: 282545Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:06
fotografie, 16,5 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, poškozený pravý dolní roh, v horní části dvě skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na venkovské stavení
Položka č.: 282544Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:07
fotografie, 14,7 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, lehce ohmataný papír, kraje mírně zažloutlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Silnice
Položka č.: 282546Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:08
fotografie, 12,3 x 23,8 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, mírně zažloutlý, lehce zašpiněné kraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled do interiéru
Položka č.: 282547Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:09
fotografie, 15,6 x 22,9 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý. na povrchu drobné škrábance, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Funkeho, J. Ehma a R. Skopce na Státní grafické škole v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)