Daniela Benešová
Piano
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:03
litografie, 1989, 20 x 15 cm, sign. PD Daniela Benešová 89, č. 11/150, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Daniela Benešová
Krajina pod sněhem II.
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:03
litografie, 2017, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD D. Benešová 17, č. 27/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Daniela Benešová
Krajina pod sněhem I.
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:04
litografie, 2016, 12 x 8,8 cm, sign. PD D. Benešová 16, č. 62/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Daniela Benešová
Červená krajina
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 11. 2024 17:05
litografie, 1994, 14,8 x 10,7 cm, sign. DU D. Benešová 94, 68/200, Exlibris SSPE, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)