Jiří Müller
Podzim
No.: 268084Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:20
akvarel, tuš, pastel, papír, 1988, 25,3 x 19,4 cm, sign. DU Jiří Müller 88, pasparta, na papíře nepatrné drobné skvrnky, zašlá páska pasparty, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)