Rudolf Václavík
(1898)
Krajina s cestou
No.: 207966Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 21. 10. 2024 14:30
akvarel, papír, 45 x 62 cm, sign. PD Václavík, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)