Rudolf Václavík
(1898)
Krajina s cestou
Položka č.: 207966Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:30
akvarel, papír, 45 x 62 cm, sign. PD Václavík, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)