Rudolf Václavík

(1898)

  • Rudolf Václavík

    (1898)

    Krajina s cestou

    Položka č.: 207966

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:30

    akvarel, papír, 45 x 62 cm, sign. PD Václavík, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)