Jana Boudová
(1931-2001)
Jaro na Čertovce
Položka č.: 282404Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:18
litografie, 1997, 20,8 x 17 cm, sign. PD J. Boudová 1997, č. 6/180, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)