Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)
No.: 246749Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:04
litografie, 1964, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 64, nepatrně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Ulička
No.: 225433Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:46
litografie, 1962, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Hlinovský, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)